Hotel Central 4*

Kategorie: Dla grup - zniżka już dla 15 os, w aktualizacji

austria_hotel_central2Hotel Central 4*

Tradycja połączona z najnowocześniejszym komfortem i wyjątkową atmosferą, w samym sercu Innsbrucka. To idealny hotel na wakacje i podróże służbowe. 300 metrów od zabytkowego Starego Miasta, naprzeciwko Kaufhaus Tyrol – Innsbruck nowego centrum handlowego.

Dojazd:

-Samochodem

Zjazd z autostrady „Innsbruck Centrum ” w Inntalautobahn – podążając za  systemem (zielona strzałka) łatwo jest dotrzeć do hotelu

-Pociągiem

Hotel Central jest ok. 5 minut pieszo od dworca głównego. Postępując  zgodnie z zieloną strzałką (hotel system prowadzenia)

-Samolotem

Innsbruck -lotnisko w dzielnicy Kranebitten jest około 5 kilometrów od hotelu

Restauracja

Cafe Central w hotel oferuje urok i klimat wiedeńskiej kawiarni. To miejsce spotkań dla każdego. Organizowane są tutaj cotygodniowy wieczory pianistyczne (od października do kwietnia), popularne nie tylko wśród studentów i biznesmenów. Cafe Central jest również znany w całym mieście jako miejsce spotkań artystów i intelektualistów. Zgodnie z wiedeńską tradycją kawiarnianą, można tu znaleźć szeroki wybór kaw i prasę zagraniczną.
Restauracja zaprasza na codziennie zmieniające się menu ze specjałami z produktów z własnego gospodarstwa.

Od października do kwietnia w każdą niedzielę od 19:30 do 21:30

Pokoje

76 komfortowych pokoi,  3 apartamenty i 6 apartamenty wyposażone są w prysznic lub wanna, kabel TV (6 kanałów  bezpłatnie), minibar, radio, telefon z informującym systemem o hotelu, szybki-internet, suszarka do włosów.

W przypadku rodzin dostępne są pokoje wieloosobowe.

Spa

Dla ciała polecamy wizytę do hotelowej siłowni. W dobrze wyposażonym centrum odnowy biologicznej goście hotelu mogą korzystać bezpłatnie, wykorzystanie jest wliczone w cenę pokoju. Po dniu spędzonym na nartach lub pieszych można zrelaksować się w saunie.Tagi strony: